Konkurs „Food Discovery Moments” z marką Weber Polska

Dziś chciałam Was zachęcić do udziału w niezwykłym konkursie z wyjątkowymi nagrodami! Zapraszam do czytania szczegółów.

Konkurs Weber Polska

„Food Discovery Moments.” Konkurs z marką Weber Polska.

Do zorganizowania konkursu zaprosiła mnie, jako jedną z trzech blogerek,  marka Weber Polska. Marka słynąca z produkcji wyjątkowych, wysokiej jakości grillów. Zadanie konkursowe wiąże się więc oczywiście z grillowaniem. W końcu sezon grillowy niedługo nabierze rozpędu. Można już pomyśleć o ciekawych daniach, które możemy właśnie na grillu przygotować.

Konkurs „Food Discovery Moments” składa się z 3 etapów.

Czas trwania: – I Etap 19–26 kwietnia. Cały konkurs powinien potrwać do ok. 15 maja.

Etap I: Zadanie konkursowe:

Przepis na danie, które chciałbyś/chciałabyś wykonać wraz ze mną na grillu Spirit EPX-315.

Zgłoszenia propozycji ciekawych przepisów, które da się wykonać na grillu, napisz pod postem na Facebooku > tutaj, lub na Instagramie > tutaj.

Spośród nadesłanych przepisów wybieram 3 najciekawsze.  – są to nasi zwycięzcy.

Trzej zwycięzcy konkursu otrzymują po egzemplarzu książki „Wielka Księga Grillowania” oraz możliwość wspólnego grillowania ze mną podczas II Etapu.

Etap II: Relacja ze wspólnego gotowania.

W tym etapie wraz z trzema wybranymi uczestnikami konkursu, wykonamy danie z ich konkursowego przepisu, Oczywiście danie przygotujemy na grillu Spirit EPX-315.

Nasze wspólne gotowanie będzie nagrane, a powstałe w ten sposób filmiki będą umieszczone na moich profilach i profilu marki Weber Polska. Film z największą ilością głosów internautów zwycięży w tym etapie.

Zwycięzcy otrzymają komplet książek z serii „Weber Poleca” oraz możliwość wzięcia udziału w finale, w którym nagrodą główną będzie weekend dla dwóch osób w Berlinie i udział w Akademii Grillowania.

Oczywiście w zależności od sytuacji epidemiologicznej w kraju, ten etap może mieć inną formę. Jeśli zwycięzca nie będzie chciał z jakichś powodów być osobiście na nagraniu, danie mogę przygotować sama. Czyli, nawet jeśli nie masz możliwości lub nie chcesz się spotykać osobiście i być uczestnikiem filmu, możesz zgłosić swój przepis bez obaw!

Etap lll: Gra o wyjazd do Berlina na Akademię Grillowania.

W tym etapie firma Weber tworzy dedykowany landing page, na którym umieści trzy zwycięskie filmy. Internauci będą mogli oddawać głosy na najciekawsze danie. Zwycięscy bloger oraz autor przepisu wygrają weekend dla siebie i osoby towarzyszącej w Berlinie i możliwość wzięcia udziału w Akademii Grillowania przeprowadzonej przez certyfikowanych kucharzy Webera. Oprócz tego na pożegnanie każdy z fanów otrzyma jedno z akcesoriów GBS marki Weber z podziękowaniami za wzięcie udziału w wydarzeniu.

Jestem bardzo podekscytowana i szczęśliwa, że mogę wspólnie z marką Weber zorganizować taki konkurs. Liczę na Wasz aktywny udział. Nagrody są świetne! Marzę o udziale w takiej Akademii Grillowania, mam nadzieję, że wspólnie z Tobą będę mogła być jej uczestnikiem. Zapraszam do nadsyłania swoich propozycji ciekawych przepisów.

Sam grill Spirit EPX-315 ma tyle różnych opcji i możliwości, że lista dań, które można na nim przygotować, jest praktycznie nieograniczona.

To co, jaką potrawę proponujesz? 🙂

 

Pełny regulamin I etapu konkursu, znajdziesz tutaj.

(Visited 370 times, 1 visits today)

Sprawdź co jeszcze Nicpoń serwuje w menu:

Nie czujesz się najlepiej w robieniu pierogów bez glutenu?

Zobacz nagranie z warsztatów, podczas których uczę jak wykonać najlepsze ciasto na pierogi.  Pokazuję cztery różne sposoby na ciasto i dzielę się przepisami na super farsze.

Kliknij w obrazek, by poznać szczegóły!

 

 

————————————————————-

Polub Nicponia na Facebooku i Insta, by nie przegapić nowości:

Pobierz prezent: >> Zapisz się po prezent

  • Darmowe checklisty z produktami, które są niezbędne w kuchni bez glutenu i alergenów oraz seria mailów ze wskazówkami, dzięki którym zobaczysz, że dieta bezglutenowa i bez nabiału i jajek nie jest wcale trudna!

Zapraszam do Nicponiowego sklepu, gdzie znajdziesz ebooki i kursy:

>> SKLEP

Kupując moje produkty, pomagasz w rozwoju nicponiowego bloga.

Możesz również zostać PATRONEM bloga i tak pomóc w jego rozwoju. Kliknij w zdjęcie poniżej by zobaczyć jakie bonusy Cię czekają w zamian za wsparcie. 🙂

 

Dziękuję Ci za odwiedziny bloga. Zapraszam ponownie! 🙂

Udostępnij:

Dodaj komentarz