Atopowe Zapalenie Skóry – AZS

W tym miejscu znajdziesz artykuły, w których dzielę się swoim doświadczeniem z tą chorobą. Dwoje moich dzieci ma Atopowe Zapalenie Skóry. Walczę z tą chorobą od kilku lat. Przez ten czas próbujemy tę chorobę poznać, by móc z nią skutecznie walczyć i wyciszać objawy AZS.

Poniżej są wszystkie artykuły na ten temat.

Jeśli szukasz informacji o tej chorobie, to zapraszam do czytania. Artykułu, które tu znajdziesz opisują sposoby na walki z AZS u dzieci, sposoby na pielęgnację skóry z AZS oraz na temat diety.

Są tutaj również testy produktów dedykowanych alergikom i osobom z atopową skórą.

W innej części bloga znajdziesz również ciekawe, ale też bardzo proste i pomocne przepisy bez nabiału, jajek i glutenu oraz innych potencjalnych alergenów, które przyczyniają się do zaostrzenia choroby.

Zapraszam!

Ekologiczne sprzątanie domu alergika. Test produktów PRIMABIOTIC i rabat!

 

Kiedy urodziło się moje pierwsze dziecko, dostałam fioła na punkcie bakterii. Wszędzie je widziałam, wszystko dokładnie myłam, wyparzałam i prawie że obsesyjnie sprzątałam. Wydawało mi się, że niemowlę musi mieć sterylne warunki, by „czegoś nie złapać”. Po latach wiem, że takim postępowaniem mogłam się przyczynić do problemów ze skórą i alergią u moich dzieci. (więcej…)

Udostępnij:

5 sposobów na walkę z AZS u dziecka

Dziś post mało kulinarny, choć mocno związany z dietą, według której gotuję. Mam nadzieję, że będzie dla Ciebie pomocny. Jeśli u twojego dziecka zdiagnozowano AZS to łączę się w bólu. Mam nadzieję, że poniższe rady pomogą Ci okiełznać tę chorobę i nie zwariować.

(więcej…)

Udostępnij: