Nicpoń w kuchni to nie tylko blog z przepisami, przynajmniej takie jest moje zamierzenie. Chciałabym dać Wam wartościowe teksty, które Was zainteresują lub/i będą wspierać w problemach związanych z alergią i nietolerancją. W tym miejscu będę umieszczać artykuły, które mogą Cię zainteresować. Mam trochę pomysłów i mam nadzieję, że będą dla Ciebie ciekawe i pomocne. Planuję poruszyć takie tematy jak:

Alergia

Atopowe zapalenie skóry

Dieta w AZS

Zdrowe odżywianie

Porady dietetyczne

ale również relacje z warsztatów i wydarzeń w których uczestniczę.

 

Zaproponuj jakiś temat, o którym chciałbyś/chciałabyś poczytać na moim blogu?

Zapraszam do czytania!

(Visited 330 times, 1 visits today)

Zaczekaj!

Jeśli podobał Ci się ten wpis to duża szansa, że kolejne również Cię zainteresują. Obserwuj te profile, by nie przegapić nowości:

Zostań Patronem bloga i pomóż w jego rozwoju. Kliknij w zdjęcie i poznaj szczegóły:

Zapraszam Cię również do mojej grupy na Facebooku, gdzie otrzymasz wsparcie w przygotowywaniu dań i wypieków bez alergenów.

Warto również zapisać się do mojego newslettera, m.in. by otrzymać prezent:

Checklisty z produktami, które są niezbędne w kuchni bez glutenu i alergenów oraz moje wskazówki, dzięki którym zobaczysz, że dieta bezglutenowa i bez nabiału i jajek nie jest wcale trudna!

Kupując moje produkty, pomagasz w rozwoju nicponiowego bloga. Znajdziesz tam moje najlepsze zdjęcia w formie wydruków do powieszenia na ścianie np w kuchni, jadalni czy w restauracji i ebook zdrowe Śniadania bez glutenu, mleka, jajek i białego cukru.

 

Dziękuję Ci za odwiedziny bloga. Zapraszam ponownie! 🙂

Udostępnij: