Nicpoń w kuchni to nie tylko blog z przepisami, przynajmniej takie jest moje zamierzenie. Chciałabym dać Wam wartościowe teksty, które Was zainteresują lub/i będą wspierać w problemach związanych z alergią i nietolerancją. W tym miejscu będę umieszczać artykuły, które mogą Cię zainteresować. Mam trochę pomysłów i mam nadzieję, że będą dla Ciebie ciekawe i pomocne. Planuję poruszyć takie tematy jak:

Alergia

Atopowe zapalenie skóry

Dieta w AZS

Zdrowe odżywianie

Porady dietetyczne

ale również relacje z warsztatów i wydarzeń w których uczestniczę.

 

Zaproponuj jakiś temat, o którym chciałbyś/chciałabyś poczytać na moim blogu?

Zapraszam do czytania!

(Visited 286 times, 1 visits today)

Zaczekaj!

Jeśli podobał Ci się ten wpis to duża szansa, że kolejne również Cię zainteresują. Powiadamiam o nowych postach na Facebooku i Instagramie. Obserwuj te profile, by nie przegapić nowości:

Zapraszam do mojej grupy na Facebooku, gdzie otrzymasz wsparcie w przygotowywaniu dań i wypieków bez alergenów.

Warto również zapisać się do mojego newslettera, m.in. by otrzymać prezent – 2 checklisty z produktami, które są niezbędne w kuchni bez glutenu i alergenów oraz moje wskazówki, dzięki którym zobaczysz, że dieta bezglutenowa i bez nabiału i jajek nie jest wcale trudna!

Kupując moje produkty, pomagasz w rozwoju nicponiowego bloga. Znajdziesz tam moje najlepsze zdjęcia w formie wydruków do powieszenia na ścianie np w kuchni, jadalni czy w restauracji.

 

Dziękuję za odwiedziny bloga. Zapraszam częściej! 🙂

Udostępnij: