Zlewozmywaki stalowe czy granitowe. Które sprawdzą się najlepiej?

Za jakiś czas będę planować wnętrza i kuchnię w nowym domku. Kiedy pomyślę o wykończeniu i jak wiele różnych decyzji przede mną, jestem przerażona. Kilka mieszkań wspólnie z mężem wyremontowaliśmy i wiem, że ten etap nie będzie należał do najłatwiejszych.  Na meble i sprzęt kuchenny mamy jakąś wstępną koncepcję, ale kiedy pomyślę, czy wybrać zlewozmywak granitowy, czy stalowy, zaczynają się schody. (więcej…)

Udostępnij:

Czytaj dalejZlewozmywaki stalowe czy granitowe. Które sprawdzą się najlepiej?

Cechy dobrego grilla gazowego – na co warto zwrócić uwagę?

Grill gazowy to odpowiedź na potrzeby tych z nas, którzy cenią sobie komfort i szybkie tempo przyrządzania jedzenia. Przy tego typu urządzeniu można zapomnieć o długim rozpalaniu, powolnym przygotowywaniu kolejnych, małych porcji, gasnącym węglu oraz żmudnym czyszczeniu po zakończonym posiłku.  (więcej…)

Udostępnij:

Czytaj dalejCechy dobrego grilla gazowego – na co warto zwrócić uwagę?

Pomysły na prezent dla kobiet lubiących kuchenne gadżety

Dziś wpis trochę nietypowy, bo bez przepisu za to zawierający pomysły na prezent dla kobiety. Niedługo Święta, więc postanowiłam podzielić się z Wami listą kuchennych gadżetów, z których każda kobieta zakręcona na punkcie dodatków do kuchni, będzie zadowolona. Ta lista pomysłów na prezent dla kobiety jest dość subiektywna, bo szczerze mówiąc, są to przedmioty, które sama bym chętnie przyjęła do mojej kuchni.
Jednak myślę, że jeśli masz kogoś, kto lubi gotować i kto w działach małego agd w sklepach spędza długie minuty, a czasem i godziny, 😉 to na pewno znajdziesz w tym wpisie idealny pomysł na prezent dla takiej kobiety. (więcej…)

Udostępnij:

Czytaj dalejPomysły na prezent dla kobiet lubiących kuchenne gadżety

Nowoczesne gadżety do grillowania uczynią z Ciebie mistrza rusztu. Sprawdź, jak to osiągnąć!

Moda na grillowanie przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam przyjęcia barbecue to jeden z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół. W Polsce z roku na rok moda na rodzinne grillowanie zyskuje nowych fanów. Chcesz, by w Twoim ogródku odbyło się prawdziwe amerykańskie barbecue? (więcej…)

Udostępnij:

Czytaj dalejNowoczesne gadżety do grillowania uczynią z Ciebie mistrza rusztu. Sprawdź, jak to osiągnąć!