Konkurs wiosenny z Wooden Corner

Przy okazji przepisu na bezglutenowe ciasteczka postanowiłam zrobić dla Was konkurs wraz z marką Wooden Corner.

Regulamin konkursu wiosennego z Wooden Corner

 1. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga http://nicponwkuchni.pl adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/nicponwkuchni
 2. Sponsorem nagrody jest właściciel marki Wooden Corner – producent nieprzeciętnych wyrobów z drewna, strona internetowa: https://www.woodencorner.com/ adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/woodencorner/
 3. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na fanpage’u Organizatora pod adresem: https://www.facebook.com/nicponwkuchni/posts/648039135390162
 4. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów fanpage’a na Facebooku Lubię zdrowo zjeść – blog kulinarny nicponwkuchni.pl oraz Art Wooden Corner, którzy posiadają profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi.
 5. Konkurs trwa od piątku 14.04.2017 r. do niedzieli 23.04.2017 r. do godziny 23:59.
 6. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi pod postem konkursowym na pytanie: Co byś przygotował/a z wykorzystaniem wałka grawerowanego marki Art Wooden Corner? Odpowiedź powinna zostać podana w formie tekstowej. Przepis/pomysł może zawierać zdjęcie.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (kopiowanie przepisów).
 8. Organizator wybierze 1 najbardziej kreatywną odpowiedź, której autor zostanie nagrodzony grawerowanym małym wałkiem MIDI Rolling Pin o długości 24cm z rączkami w wybranym przez siebie wzorem graweru z dostępnych na stronie internetowej: https://www.woodencorner.com/
 9. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 26.04.2017 r. na fanpage’u bloga Nicpoń w Kuchni. Zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na jego komentarz oraz oznaczony w poście wraz z informacją o wynikach.
 10. Organizator i Sponsor konkursu zastrzegają sobie prawo do wybrania zwycięzcy konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Wyboru najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi dokona Organizator, czyli właścicielka bloga Nicpoń w Kuchni
 11. Zwycięzcy konkursu w ciągu dwóch dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do fanpage’a Nicpoń w Kuchni swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail). W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba.
 12. Laureatowi nie przysługuje prawo wymiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 13. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu, na wykorzystanie pomysłu na przepis na blogu Nicpoń w Kuchni oraz na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
 14. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzcę danych adresowych nagroda zostanie wysłana przez Sponsora w ciągu dwóch tygodni od otrzymania danych adresowych. Wysyłka nagrody pocztą możliwa jest tylko na terenie Polski.
 15. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody.
 16. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).
 17. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.
 18. Regulamin jest dostępny na blogu Nicpoń w Kuchni pod adresem: https://nicponwkuchni.pl/konkurs-wiosenny-wooden-corner/
(Visited 171 times, 1 visits today)

Sprawdź co jeszcze Nicpoń serwuje w menu:

Nie czujesz się najlepiej w robieniu pierogów bez glutenu?

Zobacz nagranie z warsztatów, podczas których uczę jak wykonać najlepsze ciasto na pierogi.  Pokazuję cztery różne sposoby na ciasto i dzielę się przepisami na super farsze.

Kliknij w obrazek, by poznać szczegóły!

 

 

————————————————————-

Polub Nicponia na Facebooku i Insta, by nie przegapić nowości:

Pobierz prezent: >> Zapisz się po prezent

 • Darmowe checklisty z produktami, które są niezbędne w kuchni bez glutenu i alergenów oraz seria mailów ze wskazówkami, dzięki którym zobaczysz, że dieta bezglutenowa i bez nabiału i jajek nie jest wcale trudna!

Zapraszam do Nicponiowego sklepu, gdzie znajdziesz ebooki i kursy:

>> SKLEP

Kupując moje produkty, pomagasz w rozwoju nicponiowego bloga.

Możesz również zostać PATRONEM bloga i tak pomóc w jego rozwoju. Kliknij w zdjęcie poniżej by zobaczyć jakie bonusy Cię czekają w zamian za wsparcie. 🙂

 

Dziękuję Ci za odwiedziny bloga. Zapraszam ponownie! 🙂

Udostępnij:

2 Odpowiedzi do “Konkurs wiosenny z Wooden Corner”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *